×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۶ آذر - ۱۳۹۷  
true
false

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ، سومین جلسه شورای عالی اقامه نماز دستگاه‌های تابعه اداره کل امور اقتصادی و دارائی استان آذربایجان‌غربی به میزبانی بانک صادرات استان وبا حضور صفرزاده معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، غفارپور مدیرکل محترم امور اقتصادی و دارائی و برزگری مدیر محترم ستاد اقامه نماز استان روز پنج‌شنبه مورخه ۹۶/۱۰/۲۸ برگزار گردید.
در این جلسه که با دستور کار بررسی میزان پیشرفت تفاهم‌نامه وزارت امر اقتصادی و دارائی با ستاد اقامه نماز کشور در استان صورت گرفت، مقرر گردید دستگاه‌های تابعه طی مدت باقی‌مانده از سال به رفع نواقص و معایب عملکردی خود بپردازند.
در ابتدای جلسه صفرزاده، معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اظهار داشتند: نماز به معنای واقعی بازدارنده است. در تجربه مدیریتی این‌جانب طی سالیان گذشته، مدیران سالم کسانی بودند که به مسئله نماز توجه ویژه‌ای قائل بوده و در مقابل، مدیران آسیب‌پذیر غالباً کسانی بودند که توجه کمتری به این موضوع می‌نمودند.
تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی ملزم به اجرای تفاهم‌نامه بوده و بلکه فراتر از آن نیز از آن‌ها انتظار می‌رود.
غفارپور، مدیرکل محترم امور اقتصادی و دارائی اظهار داشتند: دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارائی نباید دارای عملکرد متفاوت محسوس باشند، نباید ضعف عملکرد یک دستگاه یا یک مدیر، موجب کاهش اثرات سیاست‌گذاری‌های استانی گردد. دستگاه‌ها و مدیران تابعه، لازم است ضمن شناسایی نقاط آسیب‌پذیر خود با سایر دستگاه‌های تابعه به توازن برسند.
برزگر مشاور استاندار و مدیر محترم ستاد اقامه نماز استان نیز ضمن توصیه‌های اخلاقی به اهمیت نماز و نقش آن در زندگی و کارهای اداری پرداختند.
اسماعیل‌زاده، کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان نیز ضمن اشاره به عملکرد سال‌های ۹۵ و ۹۶ دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارائی در استان آذربایجان‌غربی، عملکرد آن‌ها را رو به رشد ارزیابی نموده و پیش‌بینی کردند که این روند در سال آتی وضعیت مناسب‌تری داشته باشد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false