×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ آبان - ۱۳۹۷  
true
false

تفاهم نامه همکاری بین مخابرات منطقه آذربایجان غربی وستاد اقامه نماز در زمینه ترویج وتوسعه فرهنگ اقامه نماز با حضور برزگر مدیر ستاد اقامه نماز استان ، و اسمعیل زاده کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ودکتر اسمعیل زاده مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی و روسا و مدیران مخابرات منطقه یکشنبه ۳۰مهرماه در سالن ویدئو کنفرانس مخابرات استان برگزار شد .

در این جلسه دکتر اسمعیل زاده مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی در خصوص اهمیت نماز سخنانی را ایراد نمود . ایشان در اشاره به اهمیت نماز وتاکید دین مبین اسلام به این فریضه الهی گفت : قیام امام حسین (ع) برای ترویج نماز بود ودر کتاب الهی به اهمیت برپای نماز تاکید شده واین مهم در مخابرات منطقه آذربایجان غربی به عنوان سرلوحه تمامی کارها قرار گرفته وبه این فریضه الهی بسیار توجه می شود .
مدیرستاد اقامه نماز استان : بزرگترین رویکرد نماز را توجه به نعمت های خداوند دانست واظهار نمود باید شکر گذار نعمت های خداوند باشیم که این شکر گذاری از پروردگار از طریق نماز انجام می گیرد . ایشان توجه واهتمام مسئولان دستگاههای اجرایی برای توسعه فرهنگ نماز را یکی از ضروریات دانست وافزودند باید به این فریضه الهی در بین سازمانها بیشتر توجه شود.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان هم در این جلسه در خصوص اهمیت جایگاه نماز در زندگی انسان وتاکید بر توجه به جایگاه نماز در بین دستگاههای اجرایی استان گفت : اگر به نماز توجه وادای آن اگر با خلوص نیت وبرای خدا باشد آن نماز جایگاه والای پیدا می کند وانسان را از کارهای ناپسند باز می دارد . ایشان در اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری بین مخابرات منطقه آذربایجان غربی وستاد اقامه نماز گفت : ما از ظرفیت های مخابرات منطقه در زمینه ترویج فرهنگ نماز استفاده خواهیم نمود وامیدواریم بتوانیم با این اقدام روند روبه رشدی را از نظر فرهنگی به ویژه توسعه فرهنگ نماز در بین خانواده ها ودستگاههای اجرایی استان شاهد باشیم .

ایشان اظهار داشتند : مخابرات منطقه آذربایجان غربی یکی از دستگاههای اجرایی برتر در زمینه ترویج فرهنگ نماز است که شاهد فعالیت های این سازمان در زمینه برپای نماز وتوجه واهمیت دادن به جایگاه نماز هستیم .

در ادامه تفاهم نامه همکاری بین مخابرات منطقه آذربایجان غربی وستاد اقامه نماز استان در زمینه ترویج وتوسعه فرهنگ نماز منعقد گردید.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false